Розведення
В даному контексті мається на увазі повний комплекс розведення таких видів наземних молюсків, які характеризуються найбільшою цінністю з гастрономічної точки зору, а саме рід Helix:

Aspersa Maxima

Aspersa Muller

Pomatia

Щоб розпочати розведення равликів вище перелічених видів, можна скористатись такими способами, як отримання потомства від:

  • Спарювання репродукторів (доросле статевозріле поголів’я)
  • Коконів яєць (щойно відкладених)
  • Молодняка, віком 10-15 днів.

Загальна інформація за способами розведення:

Спарювання репродукторів – статевозрілого поголів’я равлика відбувається у лютому-березні, безпосередньо перед випущенням отриманого потомства в спеціально оснащені теплиці, де забезпечується певна температура та вологість, а також висіяні кормові культури призначені для молодняка.

Існує можливість розпочати вирощування равликів, оминаючи етап розмноження. Для цього можна придбати яйця равликів, так звані кокони. Замовники, які планують купити кокони, зобов’язані самостійно створити відповідні умови для інкубації яєць.
Відгодівля молодняку – це один з найпростіших способів започаткування власної равликової ферми. Для цього необхідно у квітні закласти плантацію, а у травні випустити на неї молодих равликів. У такому випадку робота власника полягатиме лише у годуванні молюсків влітку та збиранні урожаю восени.

Обирайте свій особистий спосіб розведення та вирощування равликів, а ми в свою чергу надамо усю необхідну інформацю та забезпечимо якісними репродуктами!!!