Рецепти

sup z ravlykiv1Ніжний вершковий суп з равликами - вишукана страва - і в ресторані коштує дуже дорого, але ви можете приготувати його самі!

ravlyky v tomatiНе питайте, на що схоже!
- Ні на що не схоже, дуже своєрідний смак з легкою гірчинкою, дуже смачно! В різних країнах це блюдо готують по-різному. Можна спробувати так...

ravlyk napoleonВ першу чергу слід зайнятися равликами: опускаємо їх в бульйон і варимо на маленькому вогні близько трьох годин. У цей час можна не поспішаючи зайнятися іншими приготуваннями.

shashlykЩо б приготувати шашлик з виноградних равликів, як втім і будь-яких інших страв з них, слід спершу зайнятися початковою підготовкою молюсків до варіння чи смаження.
Перед приготуванням ретельно відмийте молюсків, в тому числі і раковину. А потім закип'ятіть каструлю з водою і ошпарте в ній равликів протягом 2-3 хвилин.

graten z ravlykivЦю страву можна готувати не тільки з білими грибами, але навіть з лисичками або опеньками. Крім того, рецепт не виключає можливості використання сухих грибів, які перед приготуванням потрібно буде тільки замочити.