Новини

З серпня 2018 року СФГ Західний Равлик вступило у Громадську Спілку Карпатський Смак, в результаті проведеної інспекції на території ферми - відзначене знаком якості Смак українских Карпат.
Громадська спілка «Карпатський смак» працює в постійному контакті з нами, як виробником продуктів харчування, тим самим забезпечуючи максимальну безпеку та якість продукту.

Як результат, після інспектування, та перевірки на дотримання вимог та критеріїв, після висновків інспекції, рішенням правління, вона надала нам ліцензію на право користування ТМ «Смак українських Карпат».
Громадська спілка «Карпатський смак» приділяє особливу увагу до кожного етапу виробництва продукції, від поступлення, зберігання сировини, до етапу виробництва, зберігання та реалізації продукції. Також, вона пов’язана з внутрішніми та зовнішніми параметрами, на які позитивно впливають чисті умови виробництва, надійними технологіями виробництва та переробки, адекватним пакуванням та маркуванням. Якість також підтримує прозорість спілкування зі споживачами.
Ферма Західний Равлик на постійній основі бере участь у всіх органічних фестивалях, організованих спілкою, а також представляє свою продукцію під час дегустацій Смаку Українських Карпат на території Шевченківського Гаю у Львові.
Ірина Юськевич з грудня 2018 року обрана членом правління спілки.