Новини

1 жовтня в Україні стартував проект «Назустріч сонцю», метою якого було дослідити, як живе та які проблеми має «українська глибинка», а також знайти успішних людей, які змінюють своє життя і життя громади на краще. Із цих окремих людських історій учасники проекту планують створити спільну історію «позитивної України.

«Назустріч сонцю» вирушили четверо осіб, кожен із них має свій маршрут: ветеран бойових дій Євген Ярило («Воїн») рухався в напрямку на схід, бізнесмен Олександр Пазинюк («Підприємець») – на захід України, художник Владислав Булгаков («Митець») вирушив на південь, а Андрій Каштур («Філософ») – на захід країни. Гостем на фермі Західний равлик став Андрій Каштур, ввічливий, харизматичний, надзвичайно ерудований мандрівник.
«Кожен мандрівник долав до 30 кілометрів на день по своєму маршруту, спілкуючись по дорозі з пересічними українцями і записуючи історії тих з них, хто видається їм цікавим, хто досяг певного успіху. Ключовим критерієм відбору історій була дія, яку нині творить людина, спільнота чи компанія та яка у результаті позитивно впливає на Проект втілюється упродовж жовтня і має позапартійний характер.
СФГ Західний Равлик прийняло мандрівника на теренах ферми в післяобідній час, за кваліфікованими бесідами про равликівництво ми ділились з Андрієм про розвиток ферми в сфері експорту, переробки на готову продукцію, обговорювали нові для нас напрямки туризму та навчання майбутніх поколінь фермерів. Ділилися досвідом теоретично-практичної роботи навчального центру та проведення протягом 2017-2018 років семінарів з тематики равликівництва, яка підкріплена достойною кооперацією наших учнів, що вступили в процес започаткування даної справи.
Спілкування на фермі закінчилося смачною вечерею та нічлігом мандрівника…а далі за автентичним сніданком підійшло до свого завершення та прощання. Успіху та Розквіту проекту Назустріч Сонцю… Дякуючи таким проектам вселяється віра і бажання рухатися далі.