Новини

13-14 жовтня 2018 року на території Парку імені Івана Франка проходив Ярмарок органічної та натуральної продукції. СФГ Західний Равлик у складі Громадської Спілки - Смак Українських Карпат взяв участь у даному заході, отримавши свою першу довгоочікувану ліцензію.

30 виробників з різних регіонів України презентували сертифіковані органічні продукти, а саме: равлики, овочі, яйця, мед, крупи, соки, молоко, сир, ковбасні вироби та регіональну продукцію.
Ярмарок органічної та натуральної продукції відбувся у Львові вже всьоме. Протягом нього у Парку імені Івана Франка можна було спробувати органічну продукцію, сертифіковану за європейськими стандартами.
Під час Ярмарку відбувалися майстер-класи з сироваріння та випікання галицького сирника.
Для дітей працювала дитяча зона. Наймолодші відвідувачі змогли взяти участь у спеціальному квесті “Кожному овочу свій час” та у тематичній прогулянці “Стежкою смаку”.
Гості Ярмарку також змогли спробувати вуличну їжу, яку безпосередньо готували з натуральних та органічних продуктів. А ще - відвідали спеціальні лекції щодо здорового харчування, унікальних сортів насіння, традицій карпатського молочарства, вирощування равликів та інших важливих тем.