Новини

У середу 26 вересня 2018р. з нагоди міжнародного дня туризму у міжнародному аеропорту Львів ім. Данила Галицького відбувся Захід – Мандруй. Літай. Пізнавай.

Очільник Львівщини Олег Михайлович Синютка привітав усіх присутніх, які тим чи іншим чином мають відношення до сфери туризму області з даним святом, а саме  туроператорів, готельєрів, гідів, представників державних підприємств з галузі туризму, наукового, експертного середовища, представників фермерських господарств відкритих для туристів, побажавши їм неспинного розвитку в даній сфері.
Сьогодні сфера туризму по новому переосмислюється. Українці починають розуміти, що туризм – це велика індустрія гостинності, велика стаття доходів для країни, нові робочі місця. Туризм набирає все нових обертів і займає нові території, що стимулює фермерів та працівників інших дотичних сфер виробляти нові крафтові та автентичні продукти, й надавати суміжні послуги, щодо урізноманітнення відпочинку.
В межах відзначення Міжнародного дня туризму відбулися панельні дискусії «Міжнародний аеропорт «Львів» – потужний авіаційний хаб» та «Мандри, що надихають». А також дегустація-презентація регіональної кухні з локальних продуктів для усіх запрошених по закінченню свята.
Олег Михайлович Синютка разом з Табакою Наталею, керівником управління туризму ЛОДА вручили Подяки усім працівникам даної галузі.