Новини

Видання Економічна Правда з Оксаною Пирожок та Наталкою Дяченко відвідали ферму в серпні 2018 р. Робочий обід з дегустацією равликів та равликової ікри створив атмосферу невимушеності і сприяв обговоренню усіх питань, що стосуються діяльності ферми після екскурсії технологічним комплексом.

Розмова набирала обертів: спочатку відбулося знайомство з самим равликом, його життєдіяльністю, ростом та розвитком, далі русло зачепило процес спаровування та відкладання ікри, яка після інкубації перетворюється в молодняк і переноситься в умови тепличного комплексу для уникнення смертності через весняні нічні приморозки.
Зачепили і питання переробки продукції на м'ясо, погостювали в цеху, де безпосередньо і відбувається забій молюсків. Звісно торкнулися і питань збуту живих равликів та равликового м’яса в Україні й за її межами.
Обідня бесіда усіх розговорила, стала приємною та довірливою, ми згадували, як 10 років тому вперше познайомились з равликом, як з продуктом, який подають в дорогих рестораціях Європи. Як обсмакувавши ледве народжену ідею придбали перших наших вихованців – виноградних равликів, які стали для нас не лише улюбленцями, а й справжніми вчителями, які закріпили бажання започаткувати власну фермерську діяльність з їх вирощування, переробки та зберігання.
Загалом, знайомство з відомим українським виданням та його журналістами переросло в цікаву грунтовну публікацію, яку ми досі вважаємо однією з найкращих. Прочитати її можна тут https://www.epravda.com.ua/publications/2018/08/29/639965/.