Новини

Ферма Західний Равлик представила свою продукцію та провела Равликові Перегони в рамках Проекту Персонального гіда Львівщиною, що запропонував гастротуристам особливу мандрівку – на фестиваль локальної продукції ГорбоГори, аби скуштувати найсмачнішу локальну кухню.

Равликові перегори
Равликові перегони
Фестиваль Горбогори

25 ‒ 26 серпня 2018р., поблизу села Хоросно на Пустомитівщині  відбувся наймасштабніший гастрономічний фестиваль Львівщини – ГорбоГори. Програма сімейного заходу провела ярмарок та цікаві розваги для дітей та дорослих.
Основною метою фестивалю було створення агротуристичних кластерів як платформи сталого розвитку сільських територій. Гостей чекала насичена програма, нові події, напрямки та локації, а саме: Ярмарок регіональної продукції «Добрі традиції Галичини», гастропрезентації регіональної продукції – кулінарні майстер-класи, частування і дегустації локальних продуктів, розваги для дітей – зоокуточок із вівцями, конями, павичами, декоративними птахами, творчі майстер-класи, лабіринт, батут, гірки, майстер-класи з валяння вовни, різьблення по-дереву, видуванню скла, плетіння пшеничного перевесла, равликові перегони, кінні прогулянки, вело- та пішохідна екскурсія територією агротуристичного кластеру, тест-драйв автомобілів, політ на повітряній кулі, шоу дронів, скеледром, катання на квадроциклах, волейбол, укротека від Dj Micik Gonibez (україномовний танцювальний саунд), презентація обладнання сільськогосподарської техніки.
Усі активні та на двох колесах долучились до велобробігу Львів – Хоросно, який відбувся у межах фестивалю ГорбоГори.
Програма фестивалю 26 серпня включала в себе відвідування святкового  ярмарку «Добрі традиції Галичини» та інших атракцій фестивалю, концертно-розважальну програму. Під час вело- та  пішохідної екскурсії територією туристи змогли помилуватись мальовничими краєвидами Опілля – лісами, луками, полями, скелями та печерами Стільського горбогір’я; почули пізнавальні факти з історії загадкового міста Лебедин, Деревацького монастиря, розповідь про трагедію нападу польської боївки на українське село 1944 року, побачили залишки господарських споруд та цвинтаря німецької колонії Дойч Хоросно та багато іншого. Впродовж 2-х днів на території проведення фестивалю було розташоване наметове містечко.