Новини
Упродовж 1-2 березня представники агропромислового сектору Львівщини взяли участь у національній конференції «Мільйон із гектара» у Запоріжжі.
Ірина Юськевич на конференції
виступ на конференції

Відтак область представляли та виступили з доповідями начальник відділу розвитку землеробства та тваринництва департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Борушок та Ірина Юськевич - співзасновник фермерського господарства «Західний Равлик». Тема доповіді - Перспективи розведення равликів в Україні: інвестиції, технології, продажі.

У конференції взяли участь понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу з усіх куточків України. Це виробники зернових, олійних, технічних, овочевих і плодових культур, які бажають диверсифікувати своє виробництво.

В рамках заходу розглянули переваги диверсифікованості аграрного виробництва в нинішніх реаліях, вирощування нішевих, високомаржинальних плодоовочевих культур: наскільки виправданим є ризик їхнього впровадження в структуру господарства, питання у правильному підході до ведення бізнесу. Особливу увагу було приділено органічному виробництву.

Під час другого дня конференції, проведеного на території агросадиб «Хутір Петерсена» та «Аквазоо» відвідувачі мали можливість ознайомитись з діяльністю агросадиб, побачити і відчути традиції козацького краю та спробувати смаколики традиційної кухні.

Нагадаємо, у лютому 2016 року національна конференція «Мільйон із гектара» стартувала у Львові.