Новини

З серпня 2018 року СФГ Західний Равлик вступило у Громадську Спілку Карпатський Смак, в результаті проведеної інспекції на території ферми - відзначене знаком якості Смак українских Карпат.
Громадська спілка «Карпатський смак» працює в постійному контакті з нами, як виробником продуктів харчування, тим самим забезпечуючи максимальну безпеку та якість продукту.

Україна країна без страху, країна яка вірить в дітей, які не лише готові до змін на краще, а й готові їх втілювати у наше впевнене вільне українське майбутнє.
20 щасливих дитячих сердець взяли участь у важливому проекті – день активного дозвілля для діток сиріт, із малозабезпечених сімей, багатодітних сімей та сімей, що опинились в складних життєвих обставинах

Ферма Західний Равлик вже кілька років займається вирощуванням Равлика, збиранням та переробкою його ікри ...
В грудні 2018 року ми налагодили виробництво ікри равлика з Фірмовою Етикеткою, фасованою в ємності вагою 40 г для співпраці та реалізації її в роздрібній торгівлі.

Вже другий сезон поспіль на СФГ Західний Равлик проходять навчальні семінари для початківців та бажаючих започаткувати якісне ведення даної справи.
Для цього програма навчальних семінарів на нашій фермі спрямована на забезпечення свідомого та міцного засвоєння системи знань, вмінь та навичок

В межах заходу департаменту агропромислового розвитку ЛОДА представницям агротуристичного кластеру ГорбоГори - керівникам СФГ "Західний Равлик" - Юськевич Ірині та ФГ "Радвань Нова" - Мільчевич Галині вручено Подяку за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток сільських територій!

В межах заходу з налагодження тісної співпраці фермерів з журналістами місцевих видань та телеканалів Управління туризму ЛОДА організувало виїзди останніх безпосередньо у гості до фермерів Агротуристичного Кластеру ГорбоГори.

СФГ Західний Равлик налагодило співпрацю з ЛНУ Ветеринарної Медицини та Біотехнологій ім.С.Гжицького, в сфері проведення інформаційно-просвітницьких семінарів для студентів вузу, з метою покращення та вдосконалення їх знань з даної тематики в процесі навчання, а також фахового наповнення та осучаснення їх професійних знань з тематики равлиководства, як об’єкту біологічної науки.

1 жовтня в Україні стартував проект «Назустріч сонцю», метою якого було дослідити, як живе та які проблеми має «українська глибинка», а також знайти успішних людей, які змінюють своє життя і життя громади на краще. Із цих окремих людських історій учасники проекту планують створити спільну історію «позитивної України.

13-14 жовтня 2018 року на території Парку імені Івана Франка проходив Ярмарок органічної та натуральної продукції. СФГ Західний Равлик у складі Громадської Спілки - Смак Українських Карпат взяв участь у даному заході, отримавши свою першу довгоочікувану ліцензію.

Мрія гурмана та ельдорадо для бізнесмена - це про фермерського равлика, за думкою проекту U open EU.
Скориставшись незаповненим попитом на європейському ринку наша ферма викликала інтерес в даного проекту.

У середу 26 вересня 2018р. з нагоди міжнародного дня туризму у міжнародному аеропорту Львів ім. Данила Галицького відбувся Захід – Мандруй. Літай. Пізнавай.

СФГ Західний равлик взяло участь в фестивалі Кращий Господар Львівщини проведеному на оптовому ринку Шувар.
В межах фестивалю охочі змогли прослухати семінар на тему Фермерські Господарства – як основа для розвитку сільських територій.

Іноді і ми підкорюємо непізнані для нас вершини ... Відкриваючи усе нові горизонти у своїй неординарній діяльності ...
Перший наш майстерклас з приготування равлика ... Мега цікаві та креативні учасники ... Приємна позитивна атмосфера студії кейтерінгу - M&D Studio Дефіляда, що дарує кулінарні враження усім бажаючим експериментувати та відкривати для себе нові свіжі натхненні гастрономічні цінності та вміння ...

За участі СФГ Західний Равлик, ФГ ЕкоГазда, ФГ Селиська Сироварня та інших в складі Спілки «Смак Українських Карпат», Музей народної архітектури та побуту у Львові ім. Климентія Шептицького та Громадська організація "Гільдія приватних пекарів та кондитерів Львівської області", запросили львів’ян та гостей міста на "Свято хліба - 2018", яке відбулося 9 вересня 2018р. у Музеї народної архітектури та побуту у Львові - "Шевченківський гай"

Видання Економічна Правда з Оксаною Пирожок та Наталкою Дяченко відвідали ферму в серпні 2018 р. Робочий обід з дегустацією равликів та равликової ікри створив атмосферу невимушеності і сприяв обговоренню усіх питань, що стосуються діяльності ферми після екскурсії технологічним комплексом.

Ферма Західний Равлик представила свою продукцію та провела Равликові Перегони в рамках Проекту Персонального гіда Львівщиною, що запропонував гастротуристам особливу мандрівку – на фестиваль локальної продукції ГорбоГори, аби скуштувати найсмачнішу локальну кухню.

До свого першого Ювілею ми створили ролик про діяльність на фермі, де демонструємо усі етапи вирощування равлика, від спаровування та відкладання ікри до набування ним продажного вигляду.

З 24 травня на фермі відкрився туристичний маршрут для групових турів. До нас навідуються в гості школярі, студенти, яким цікаво прослухати пізнавальну інформацію.

Уваги від ЗМІ "забагато"...не буває...Вечірня зйомка каналу НТА... Дякуємо за приємне знайомство, за нові теми для обговорення у равлиководстві. Історія започаткування нашої справи... Косметологія та Користь Слизу в догляді за тілом...ну і звісно... Репродукція... Інкубація... Молодняк... Збір равлика... Плани на Експорт!

Львівські кореспонденти телеканалу UATV Russian побували в нас і розказали своїм глядачам про нашу ферму.