Новини

До свого першого Ювілею ми створили ролик про діяльність на фермі, де демонструємо усі етапи вирощування равлика, від спаровування та відкладання ікри до набування ним продажного вигляду.

З 24 травня на фермі відкрився туристичний маршрут для групових турів. До нас навідуються у гості школярі, студенти, яким цікаво прослухати пізнавальну інформацію.

Уваги від ЗМІ "забагато"...не буває...Вечірня зйомка каналу НТА... Дякуємо за приємне знайомство, за нові теми для обговорення у равлиководстві. Історія започаткування нашої справи... Косметологія та Користь Слизу в догляді за тілом...ну і звісно... Репродукція... Інкубація... Молодняк... Збір равлика... Плани на Експорт!

Львівські кореспонденти телеканалу UATV Russian побували в нас і розказали своїм глядачам про нашу ферму.

20 травня 2018р. В гостях на фермі дитяча пізнавально-розважальна передача КАДРИКИ з темою моя професія - Фермер. Цікаво спостерігати, як діти під своїм кутом сприймають сільське господарство і вважають, що за ним майбутнє України.

5 травня 2018 нові цікаві зустрічі на фермі Західний Равлик. У нас в гостях канал 24 з Іриною Панчишин.
Обговорювали питання вирощування равликів з метою подальшого експортування до країн ЄС.

28 квітня 2018 року СФГ Західний Равлик виступили Фудпартнерами та пригощаючою стороною на Інтенсиві Дмитра Борисова у Вінниці за організацією Olerum та громадської діячки Ольги Редзюк з командою.

VІІ Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства стартувала у Львові 19-21 квітня
СФГ Західний Равлик в складі агротуристичного кластеру Горбогори  представило свою продукцію.

6 березня у Пустомитах відкрили фермерський магазин «ГорбоГори». Метою створення такого магазину є промоція та демонстрація продукції безпосередньо від фермера-виробника, що дозволить пропонувати покупцям завжди якісний товар за помірними цінами.

Упродовж 1-2 березня представники агропромислового сектору Львівщини взяли участь у національній конференції «Мільйон із гектара» у Запоріжжі.

У Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відбулись урочистості з нагоди Дня працівників харчової промисловості.