Сімейні гастротури

Сімейні гастротури на ферму Західний Равлик для всіх бажаючих

Вітаємо Вас дорогі наші Гості у Новому сезоні (березень-листопад 2021 року)!

Запрошуємо Вас, разом з сім'єю чи компанією друзів, пізнати дивовижний та багатогранний світ равликів та усіх інших наших вихованців: каченят, індиків та кролів, а також відкрити для себе вишуканий смак страв з нашої фермерської продукції в колориті тематичних днів на туристичній локації ферми!

Відвідати ферму та скуштувати тематичне меню з нахилом на різні кухні світу можна в межах ГастроТурів за встановленими днями відкритих дверей опублікованими за посиланням:

Тематика ГастроТурів: Тижні французької, італійської, паназіатської та української кухні, а також дні. А також тижні Качиного, Індичого та Кролячого меню.

!!! В межах відвідування, для гостей, на фермі готують найсвіжіші та найрізноманітніші страви з равликів, каченят, кролів та індиків, в залежності від тематики тижня.

Також, у нас Ви можете замовити святкування день народжень та корпоративів від 20 осіб за зручним графіком для Вас!

Детальніше телефонуйте нам за номером 067 256 94 77.

Екскурсійна програма в вихідні дні включає дві екскурсії та поділяється на дві категорії:

Детальний Опис Туру:

О 13 год 00 хв за графіком екскурсійна програма включає в себе цікаву подачу для сімей з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку від 5 до 13 років.

Екскурсія для діток подається у вигляді різносторонньої казки і дозволяє торкнутися до їх місця існування та способу життя, а також відкрити незабутній та неповторний світ найдавніших жителів нашої планети Землі – Равликів!
Екскурсію звершують незабутні равликові перегони та подарунок для переможця, чий равлик виявився найспритнішим.
Усі інші маленькі учасники перегонів отримують від ферми солодкий подарунок!

О 16 год 00 хв за графіком екскурсійна програма господарством розрахована на дорослих осіб в супроводі дітей віком від 14 років.

В її межах на Вас дорогі гості чекає цікава та пізнавальна 45 хвилинна розповідь про равликів та усіх інших вихованців ферми.

Під час спілкування Вам продемонструють процеси вирощування равликів, один з них – процес спаровування, який, до речі, триває аж 4,5 год …, відкладання ікри, адже кожен равлик народжує 120-180 малюків, причому народжують у равликів Усі – і матусі, і татусі, познайомлять з щойно вилупленими малюками та відкриють дивовижні факти з історії й географії.
Екскурсію проводить власниця ферми – пані Ірина, а вона, точно, не залишить Вас байдужими до почутого та побаченого, а навпаки подарує емоції та безліч вражень від спілкування та пізнавального дотику до цих надзвичайних створінь!

Як правило, туристи під час екскурсії не лише наслухаються різноманітних розповідей про равликів, а й насміються досхочу, адже у нас Все дуже емоційно та весело!

Екскурсії поза графіком відбуваються лише за можливості їх проведення екскурсоводом і включають в себе знайомство з процесом вирощування та коротку розповідь з основними фактами про вихованців ферми тривалістю 15 хв.